Huawei GT Runner ile Samsung Watch 4 Classic 46 mm Karşılaştırması

Bir süre önce spor aktivitelerimde kullanmak üzere, Harmony işletim sistemine sahip Huawei GT Runner almıştım. Geçtiğimiz hafta ise Kasım ayı indirimleriyle Samsung Watch 4 Classic edindim.

Bu iki saati araştırıp, karşılaştırdığınızda dikkatinizi çekecek iki husus olacak.

a) Pil süresi: Pil süresi GT Runner’da tartışmasız çok daha uzun. Tüm fonksiyonları açık halde 4-5 günü görüyor. Bu süre içinde günlük spor aktivite süreleri de var. Samsung ise benim kullanımımda en fazla 16-18 saat arası şarj ömrü sunuyor.

b) Saat özellikleri: Samsung Wear OS destekli bir tam akıllı saat iken, GT Runner Harmony işletim sistemi yüklü şimdiki haliyle gelişmiş bir akıllı bileklik. Harmony işletim sistemi yüklü geldiği için ilerde alacağı yeni güncellemelerle daha detaylı özellikler kazanabilir.

Aşağıya bu iki markanın modellerine ait dikkatimi çeken özellikleri yazacağım ve ekran görüntülerini ekleyeceğim. Bu ürünleri araştırırken spor özelliklerine inceleme videolarında değinilmiyor. Ben özellikle bunları karşılaştıracağım.

Rakım ve basınç ölçümlerinin karşılaştırılması:

Sağdaki saat GT Runner değil. Huawei Watch 2 Pro’ya ait. Arkadaşıma ait. GT Runner ile karşılaştırmasını da daha sonra ekleyeceğim.

Rakım (Yükseklik) Verileri Samsung Watch 4 Classic-Huawei Watch 2 Pro
Barometre (hava basıncı) Verileri
Samsung Watch 4 Classic-Huawei Watch 2 Pro

 

Önceki İçerikTürkiye’deki Üniversitelerin Tam Listesi
Sonraki İçerikUgreen Araç İçi Park Numaratörü

Yanıtla:

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı yazınız