Spigen Samsung Galaxy Note 7 / FE (Fan Edition) Kılıf Neo Hybrid İnceleme

2
184

Merhaba arkadaşlar,

Dün Spigen’in standlı kılıfını ve mıknatıslı araç içi telefon tutucusunu satın aldım.Bugün elime ulaştı.Fikir vermesi açısından sizlerle görsellerini paylaşmak istiyorum.
Ancak kılıfı iade edeceğim.Kılıf güzel.Sorun araç içi telefon tutucusunun metalleri siyah ve ben kılıf arkasından gözükmesini istemiyorum.

Bunun dışında stand işini yapıyor.Stand çubuğunun arkasında minik bir yaylı sistem var ve mıknatıslı.Telefon elinizdeyken kendiliğin çıkmıyor/düşmüyor.Yani yerine güzel oturuyor.Ayrıca fazla çıkıntı yapmıyor.

Kılıfın şeffaf silikonlu olan kısmının üzerine gelen şampanya sarısı çerçeve ise güzel bir görüntü katıyor.Sert yapıya sahip.Konulan zemine dikkat edilmezse zamanla çizikler oluşabilir.

Telefonum siyah ve renk uyumu güzel oldu.Almak isteyenlere tavsiye edebilirim.

Araçiçi telefon tutucusu ise parasının hakkını veriyor.Birlikte iki adet siyah ince metal ve bunlarla uyumlu şeffaf yapışkan özellikli etiket geliyor.Metallerin üzerinde Spigen yazısı yer almakta.Bu metal tabakaların farklı renkleri de ayrıca satılmakta.Ama kutu içeriğinden siyah renkte olanlar çıkıyor.
İsterseniz,telefona ya da kılıfa önce şeffaf etiketi sonra üzerine siyah metal tabakayı yapıştırabilirsiniz.
İlerde telefonun kasasından sökmek istediğinizde kolaylık ve temizlik sağlayacaktır.
Dediğim gibi ürünü beğendim.Oldukça sağlam tutuyor.Piyasada 10-15 TL’ye satılan ürünler gibi basit değil.Telefona yapıştırılması gereken plakalar oldukça ince ve sağlam.Telefonu kesinlikle kaba göstermiyor.
Tavsiye ederim.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Unutmadan benim aracım Hyundai Accent Era.2009 model.Havalandırma ızgaralarına geçirilen tutucu aparat uyum sağladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Yorum (Comments)

Yorum Bırak (Leave a reply)

Lütfen yorumunuzu bırakın! (Please enter your comment! )
Lütfen adınızı buraya girin (Please enter your name here)